Kdo hledá, ten najde

SLBOOK vám pomůže najít toho nejvhodnějšího dodavatele. Díky tištěné knize SLBOOK a tohoto webu si uděláte základní obrázek, jaké firmy jsou v jednotlivých kategoriích logistiky na trhu, čím se zabývají, s kým spolupracují, nechybí samozřejmě ani kontakty. U firem jsou uvedeny i referenční společnosti. Právě reference jsou při výběrových řízení, kromě ceny, také důležité, protože je fajn vidět nebo slyšet, jak poptávané řešení funguje jinde a jaké mají jinde s poptávaným dodavatelem zkušenosti. I toto tedy může být výrazným pomocníkem při výběrových řízeních.

Říká se, že kdo hledá, najde. A právě SLBOOK hledání dodavatelů v logistice výrazně usnadňuje. Je důležité najít toho správného partnera, což ostatně jistě znáte i z partnerských vztahů. Ne vždy to musí vyjít napoprvé, ale přeji vám, aby to ve vašem případě vyšlo.

Kontakty samozřejmě můžete najít nejen v knize SLBOOK a na webu, ale také na našich akcích, kterých pořádáme celou řadu. Nenechte si ujít naše konference a další networkingové akce. Nejbližší konferencí, kterou v ČR plánujeme, bude EASTLOG. Jeho součástí budou tematické odborné workshopy AUTOLOG, ESHOPLOG, RETAILOG A LOG-IN.

Kromě jiného se v roce 2020 uskuteční setkávání členů Klubu logistických manažerů. Chystá se řada setkání přímo v provozech, na konferencích i na oblíbených diskusních logistických snídaních. ATOZ je skvělá platforma pro networking a navazování kontaktů. Díky našim projektům budete vidět u správné cílové skupiny. Právě tato kniha je jednou z částí naší mozaiky. Chcete být v některé z platforem její součástí i vy? Kontaktujte mě.

Lucie Fischerová
Project coordinator
lucie.fischerova@atoz.cz

SLBOOK JE:

100% SPOLEHLIVÝ, BEZ CHYB
100% K DISPOZICI, BEZ PŘIPOJENÍ
100% PŘENOSNÝ, BEZ DOBÍJENÍ
100% POZNÁMKOVATELNÝ, POST-ITOVATELNÝ
100% NÁRAZUVZDORNÝ
100% PRAKTICKÝ: OTEVÍRATELNÝ A PROLISTOVATELNÝ PODLE CHUTI
100% SROVNÁVAJÍCÍ: PODROBNÉ POROVNÁNÍ DODAVATELŮ, JAKÉ NA INTERNETU NENAJDETE