Kontakty na významné firmy v oblasti logistiky, profily zajímavých logistických manažerů, informace o personálních změnách a zajímavé rozhovory s osobnostmi ze světa logistiky, to vše a nejen to najdete na našich stránkách projektu SLBOOK.

Tato elektronická verze doplňuje a významně rozšiřuje tištěnou knihu SLBOOK, kterou každoročně v závěru roku vydavatelství ATOZ Marketing Services vydává a v nákladu 9000 výtisků distribuuje na český logistický trh. Tištěnou knihu si můžete objednat po kliknutí ZDE.

 

Mé dvě největší vášně

Vedle logistiky patří mezi mé záliby pečení. Uznávám, že to jsou dvě od sebe dost odtržené disciplíny, ale jedno mají společné. Pokud chcete kvalitně dělat logistiku nebo dobře upéct linecké či rohlíčky, potřebujete prvotřídní vstupy. Při předvánočním pečení jsem hledala recepty a suroviny pro jeden druh specifického pečiva. Bylo to dost obtížné a vlastně se mi to úplně nepodařilo. Říkala jsem si, že by bylo báječné mít ucelený seznam, kde lze příslušené suroviny získat. Zkušené kuchařky a kuchaři si dlouhodobě vedou své seznamy dodavatelů. Budu s tím muset také poctivě začít. A tím se vracím k souvislosti s logistikou.

Díky SLBOOKu, jehož letošní ročník držíte v rukou, odpadá hledání klíčových dodavatelů pro vaše logistické recepty. Už více než deset let tato publikace poskytuje v přehledné formě seznam dodavatelů logistických produktů a služeb. Ať už hledáte regály, manipulační techniku, systémové integrátory, IT specialisty nebo developery, mějte SLBOOK vždy při ruce. Celý rok vám dobře poslouží, a to zejména v situacích, kdy se připravujete na výběrová řízení nebo cenové benchmarky.

A já si dávám do nového roku závazek, že podobnou publikaci – zatím tedy ve vlastní rukopisné formě – si připravím i pro svou druhou největší zálibu.

Iva Werbynská
group manager
ATOZ Logistics

100% SPOLEHLIVÝ, BEZ CHYB
100% K DISPOZICI, BEZ PŘIPOJENÍ
100% PŘENOSNÝ, BEZ DOBÍJENÍ
100% POZNÁMKOVATELNÝ, POST-ITOVATELNÝ
100% NÁRAZUVZDORNÝ
100% PRAKTICKÝ: OTEVÍRATELNÝ A PROLISTOVATELNÝ PODLE CHUTI
100% SROVNÁVAJÍCÍ: PODROBNÉ POROVNÁNÍ DODAVATELŮ, JAKÉ NA INTERNETU NENAJDETE